Długie kolczyki – nie tylko na wystawne imprezy

Jeśli potrzebujesz długich kolczyków, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/kolczyki/dlugie

Szykowna biżuteria wspaniale uwydatnia prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją nosić romantyczną randkę we dwoje, na wielkie wesela lub do pracy. Jak dobrać długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dobrać?

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi rodzajami urody – mogą je zakładać kobiety z silnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, jak i te o subtelnych konturach twarzy. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki długie na minimum 2 centymetry znakomicie wyszczuplają szyję i wysmuklają twarz, a szczególne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym, a przy tym cienkim kształcie, na przykład w postaci listków czy pałeczek. Popularne są też wiszące kolczyki w formie subtelnych łańcuszków, które są delikatnym akcentem, który nie dominuje stylizacji oraz rewelacyjnie prezentują się na uszach. Dzięki dobrze dobranej biżuterii całe ciało staje się wizualnie smuklejsze i nabiera wrażenia lekkości. Długie kolczyki mogą też przybrać formę kółeczek – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie wyostrzają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na uzyskaniu subtelnego tonu stylizacji.

Na jakie okazje wypada nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują tak na co dzień oraz od święta. Będą znakomitym dodatkiem do wieczorowej sukienki, ubranej przykładowo na bal maturalny, ślub koleżanki albo bal sylwestrowy. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zapierający dech blask na pewno zafascynuje partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi kamieniami podkreślą błękitną barwę oczu, a pozłacane pałki będą świetnie harmonizować z pozostałymi elementami biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i wyśmienicie uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Dobrą propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]