Jakie usługi świadczy jubiler?

Na obraczki.net.pl możesz uzyskać pomoc złotnika Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo często korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomalże wszystko, wciąż jest mnóstwo produktów, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Kupno złotej broszki, pierścionka bądź naszyjnika łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli mamy zamiar kupić obrączki bądź pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do właściwego obwodu lub sporządzi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się na imieniny, komunię czy ślub.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek albo odpadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie zreperuje go w swoim zakładzie. Przerobi też obwód pierścionka, kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku czy wisiorku gratulacje, datę, podziękowania albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś wyjątkowy upominek, albo mamy swój pomysł na broszkę lub wisiorek, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy uszkodzoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]