Ponadczasowa srebrna biżuteria

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep internetowy? Kliknij tutaj

Jest z człowiekiem od wieków i mimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swego typu ozdobą ciała, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo chętnie noszą panie i panowie, maluchy i dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia fakt, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować czy uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]