Sklep ze srebrnymi kolczykami

Zajrzyj tutaj jeśli interesuje Cię kolczyki srebrne serduszka

Kolczyki to najpopularniejszy i najczęściej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Swoją popularność zawdzięczają prawdopodobnie dużej różnorodności wzorów, materiałów i możliwości noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie bez nich wyobrazić garderobę współczesnej kobiety. Najpopularniejsze są prawdopodobnie kolczyki srebrne, nieuczulające, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo eleganckie jest również też rodowane srebro pokryte cieniutką warstewką tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i przy okazji chroni srebro przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o matowej powierzchni i srebro oksydowane w kolorze grafitowym.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych odmianach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]