Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami? Koniecznie odwiedź tę stronę

Kolczyki z cyrkoniami to idealny dodatek dla wytwornej pani. Te szlachetne wyroby świetnie komponują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe właściwości wizualne. Migoczą w słońcu szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz pozbawione koloru. Ich kształt wspaniale naśladuje naturalne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu różnych komponentów można uzyskać następujące kolory: niebieski, bordowy, zielony, brunatny. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się kamienie są zahartowane i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment proponują sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i świetnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć wymarzoną i piękną biżuterię. Nabywcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te bogato dekorowane.