Wisiorki dla dzieci

Chcesz zamówić biżuterię dla dzieci? Odwiedź ten adres

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze rzeczy nie zniszczyły się w czasie zabaw, warto czasem kupić pociechom własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją mogą okazać się propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię dla dzieci?

Podstawowym kryterium wyboru akcesoriów dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie zaczepiła nim o ubranie. Następną kwestią jest wygląd. Bransoletki i wisiorki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Najciekawsze propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatka oraz wisiorki z motylkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do uszu. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.