Wyjątkowa biżuteria z koralem

Kup biżuterię z koralem

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, koral wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również kwiatem morza. Składany w ofierze bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym dopełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Koral często spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zalecić można zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]