Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Flobo. Zdobądź więcej szczegółów.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla hoteli, firm oferujących usługi oraz szkół

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą także hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]