Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Szukasz korzystnej oferty wypraw w góry? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na www.exploruj.pl

Uwielbiasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia pewne i dobrze opracowane wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Zapraszamy na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią czynne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla jednostek sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Umożliwiają zarazem spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielą się swoją wiedzą z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zminimalizować ewentualne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]