Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Dostawca przekładni falowych - z kompletną ofertą zapoznasz się na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Przekładnie, motoreduktory oraz silniki elektryczne od najlepszych producentów

Działająca od ponad 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych prądu stałego, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei jej napędy serwo z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, a także przy znacznej wilgotności (nawet do 95%).

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Bodine Electric Company.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]