Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - aktualną ofertę sprawdzisz na oeindustry.com.

Niesłychanie ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł albo zaniedbanie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na trasie, co często kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej klasy niezawodnych świateł jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z rodzimych dostawców niezawodnego oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co oferuje polski producent oświetlenia do autobusów z Krakowa?

W zasadzie w portfolio OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, kamperów, pojazdów budowlanych czy tramwajów, OE Industry dostarcza również LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, agro i specjalnymi. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez nieliczne służby światła niebieskie i białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w trasie. A to ledwie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry wszechstronne testowanie najnowszych produktów

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowany zespół ekspertów gotowy zrealizować pomysł klienta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, przez produkcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Spółka udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania kompetentnej kadry ekspertów, zaangażowania w wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, a także głębokich analiz potrzeb klientów, spółka OE Industry zdobyła pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia automotive & mobility.

Lokalizacja firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]