Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany kurs architektura

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także wskazówki profesjonalistów, które pozwolą przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]