Intensywne warsztaty dla przyszłych studentów – kurs rysunku

Szukasz dobrej oferty kursu rysunku Kraków? Nie czekaj! Wejdź na ten link.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z kursów tego typu korzystają również osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]