Kurs digital painting – opanuj obsługę programów oraz podstawy malarstwa

Aktualna oferta kursu digital paintingu znajduje się tutaj.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana m.in. w reklamie, grach komputerowych i filmie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich trakcie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na studia na ASP oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, animacją i grami komputerowymi.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]