Lekcje rysunku dla przyszłych studentów i pasjonatów

Aktualna oferta lekcji rysunku znajduje się tutaj

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także ci, którzy nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, że nawet nieprofesjonalne rysowanie ma dobroczynny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem edukacji. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do rozwijania wrażliwości, umiejętności manualnych i wyobraźni. Dużo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Wrocław, Kraków, Katowice czy Poznań. Nie brakuje także kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, które można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]