Z czego produkowane jest pieczywo?

Dowiedz się, gdzie kupić pieczywo Kraków.

Pieczywo to w naszej kulturze podstawa jadłospisu człowieka. Jest wyrabiane z soli, wody, mąki, mleka, środków spulchniających (zwykle zakwasu chlebowego albo drożdży) i wszelakich dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: słonecznik, mak lub sezam.

Dlaczego warto spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo to jedzenie bardzo bogate w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do poprawnego funkcjonowania ludzkiego organizmu. W jego skład wchodzą głównie białka, węglowodany i aminokwasy. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz wielu witaminach, których najwięcej zawiera wieloziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Najlepiej kupować pieczywo w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy gwarancję, że spożywane wypieki długo pozostaną świeże.
Ze znakomitych wyrobów i niezwykłej dbałości o klienta słyną szczególnie krakowskie piekarnie, sławiące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb wyrabiany jest z pasją, zgodnie ze sprawdzonymi przepisami, co daje gwarancję wyśmienitego smaku i wysokiej jakości użytych składników.

Lokalizacja firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]