O zaletach usługi wynajmu szalunków

Tutaj zapoznasz się z ofertą wypożyczalni szalunków Kraków

Szalowanie to jedna z najczęściej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, jednak spotyka się także wersje zrobione z metalu, a czasem nawet tworzyw sztucznych. Innymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak ze względu na spore ceny nie wszystkie firmy budowlane mają swoje szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mogą wszak po prostu je wynająć – szczególnie, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Kupno własnych szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeżeli zaś budowanie fundamentów nie jest główną usługą danej firmy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o wygodzie, ponieważ przechowywanie rzadko używanych szalunków może powodować spore wydatki.

O czym wiedzieć przy wyborze wynajmu szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Naprawdę istotna będzie również dbałość o klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu, by sprawdzić, co o ofercie danego przedsiębiorstwa piszą wcześniejsi klienci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]