Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Chcesz dowiedzieć się, kto wykonuje projekty budowlane Kraków? Koniecznie zajrzyj tu

Biuro projektów świadczy rozległe spektrum usług – spełnia fantazje klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i funkcjonalnym domu, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt opracowuje pełny projekt budynku, a następnie aktywnie pilnuje przebiegu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu lub proponuje aranżację już wybudowanych rezydencji.

W czym wesprze Cię wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Interesują Cię pomysłowe, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie wygodny, a w tym samym czasie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z najświeższymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i domków jednorodzinnych czy aranżacji mieszkań. Wykonane realizacje obejmują między innymi kawiarnie, obiekty rekreacyjne, apartamenty pod wynajem czy żłobki. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może również zaplanować funkcjonalne i przestronne garderoby, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]