Catering na imprezę – profesjonaliści zadbają o wszystko

Lato obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie eventy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w przeróżnych punktach w Polsce organizowane są gale, sympozja czy benefisy. Takie imprezy potrzebują stosownej oprawy, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i smakowity catering. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – liczy się profesjonalizm

Wybrałeś już punkt, gdzie odbędzie się piknik albo masz zabukowaną salę na event? Wspaniale!! Teraz musisz zatroszczyć się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia pysznych gorących potraw, przekąsek oraz trunków. Weź pod uwagę, że w przypadku prestiżowych wydarzeń nie wystarczy ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i mieć nadzieję, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Ważna jest jakość oprawy – wygodne ustawienie stolików, stosowne ozdoby, ale też poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy z pewnością docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą podawać do stołu wprawni kelnerzy, a posiłki będą zaaranżowane na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu imprezowego?

Zaletą skorzystania z oferty cateringu eventowego jest z pewnością to, że zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi pyszne menu, ale też szczegółowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej sali, kucharze mogą zabawić obecnych pokazem live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki gości. W toku ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, jakie przekąski, napoje oraz potrawy idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce imprezy.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]