Ciepłe i zimne dania, które zachwycą gości – zamów catering weselny

Na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/ sprawdzisz, kto oferuje organizację wesel w Krakowie.

Imprezy okolicznościowe, będące zwykle ważnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, wesela czy chrzciny, od dawna nie są już organizowane w mieszkaniach jedynie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na które sprasza się nierzadko nawet i setkę gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie będzie w stanie samodzielnie wymyślić menu, a następnie przyrządzać oraz zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, szczególnie, jeśli zabawa ma trwać kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Nie stresuj się – zamów catering weselny

Urządzanie przyjęcia weselnego to wielki stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na ustalanie listy gości, wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń czy poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zamówienia wystarczającej ilości przekąsek oraz trunków podawanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. Główny posiłek na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, żeby stoły były pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, potrawy były wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także żeby obsługa profesjonalnie podawała gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering weselny – potrawy pasujące do konwencji przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi regułami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla gości, ale także i oczekiwanych posiłków. Firmy cateringowe z reguły mają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, przekąsek i napojów odpowiadających konwencji wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy albo zdobyć tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Klient ma zatem możliwość sam przygotować kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę kontrahenta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]