Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Skieruj się w to miejsce jeśli potrzebujesz zamówić projektowanie wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Należy więc zadbać o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje też wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]