Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Jesteś zainteresowany ofertą parkingu przy Balicach? Skieruj się w to miejsce, aby uzyskać więcej informacji

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy postawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co oferują parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle oferują również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]