Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Na tej stronie poznasz ofertę parkingu długoterminowego Balice.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy lotnisku – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Balicach to jedno z większych i najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w autobusie bądź pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać takiej usług?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – ekspresowo i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Innym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]