Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Sympozjum, warsztaty albo ważne negocjacje biznesowe – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed koniecznością zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering firmowy – jak wygląda ta usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 6-9 godzin, często nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują ścisły program prelekcji, między którymi przewidziane są najczęściej trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których trudno jest spożyć duży obiad w najbliższej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę, w której odbywa się prelekcja. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść bez obaw o zabrudzenie rąk i ubrania. Usługa cateringu dla firm obejmuje także udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Urządzasz warsztaty? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niesłychanie ważna, pozwala bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to także szansa nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przedyskutowania w bardziej hermetycznym gronie spraw roztrząsanych na kursie. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który stoi na stołówkach obiektów konferencyjnych, nigdy nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych sympozjów bądź płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, gryząc samodzielnie przyszykowane bądź kupione po drodze w spożywczaku sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]