Pozycjonowanie stron w Krakowie – zdobądź widoczność

Kliknij tu jeśli chcesz zlecić pozycjonowanie Krakow.

Wszechobecność internetu oraz łatwość wykorzystania go do wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie znaczy, iż nowi klienci nas znajdą – ważna jest przecież obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie na niewielkim obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla mniejszych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych używają przeważnie fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę danej miejscowości, jak np. “wizażystka kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” albo “piekarnia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na zademonstrowanie swoich usług docelowym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się tylko tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron internetowych od ponad dekady. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie treści, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może monitorować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]