Profesjonalne sprzątanie grobów

Kliknij tu, żeby zlecić sprzątanie grobów Kraków

Wygląd grobów zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń oraz pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę zróżnicowane. Zależą zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli natomiast chcemy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł rocznie. Warto też zaznaczyć, że koszty uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]