Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Sala na przyjęcie - na tej stronie znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zwykle naszym pierwszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy sprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to także komunie, ceremonie chrztu oraz „osiemnastki”. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zwykle nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo urodziny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną grupę gości mogą kilkulatki, a więc ceremonie chrztu bądź komunie, poleca się wyprawić w lokalu, który poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko sytuacją i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy oferowane gościom też wypada dostosować do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smakowite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Sala na przyjęcie – rozważ wynajem sal Pałac Radziwiłłów

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, jednak rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal dworskim stylu odbywają się tu chrzty, komunie oraz – rzecz jasna – wesela, które wszyscy uczestnicy zapamiętają na lata. W Pałacu można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można zmieścić łącznie do 130 osób. A jeśli impreza ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem pomieści aż 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia dań, przez rozłożenie i ozdobienie stołów, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]