Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Na https://tinyurl.com/yj69kr74 znajdziesz korzystną ofertę wesel w Krakowie i okolicach.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary i ich goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeśli narzeczeni postanowią zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nimi się pojawi, jest wybór najlepszej sali na wesele, w której goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – jak wybrać?

Poszukując sali na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę bardzo istotnych czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników wesela, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakim dystansie od kościoła położona jest sala weselna oraz czy dojazd do niej będzie bezproblemowy. Jeżeli na wesele poproszona jest rodzina i przyjaciele z odległych krańców Polski, należy szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc udekorowanie stołów, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i wybranie menu. Te obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze całościowej organizacji przyjęcia weselnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć około 130 gości. Wesele może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że położony jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie powinien więc trwać dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]