Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Tutaj zdobędziesz więcej informacji o ofercie parkingu przy lotnisku w Krakowie.

Najważniejsze plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zyskały olbrzymią popularność, to wygoda, szybkość oraz sposobność dotarcia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednak z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty zespołu

Gdy zdecydujemy się na usługi oferowane przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy liczyć także na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą uzyskać pomoc pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]