Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą usługi cateringowej? Nie czekaj! Wejdź na lastrada.pl.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie biznesowe bądź rodzinne, na które zapraszasz ogromną ilość uczestników, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zatroszczyć się o poczęstunek dla gości. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki i drobne przekąski w hipermarkecie – ważne eventy przeważnie wymagają należytej oprawy również w kwestii potraw. Wszak nie powinno się położyć na stołach osób zaproszonych zwykłych ciasteczek oraz słodkich napojów. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Usługi cateringowe – bądź otwarty na rady

Podmioty świadczące usługi cateringu z reguły oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrztów, wesel albo urodzin, catering firmowy oraz catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii. Oferty te są szczegółowo dostosowane do charakteru poszczególnych eventów, przez co zauważalnie różnią się m.in kosztem i różnorodnością potraw sugerowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą wyraźnie opisać swoje oczekiwania, lecz zarazem być również otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze wydarzeń rozmaitego rodzaju to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Usługa cateringowa – posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy

Organizacja potraw już dla skromnej liczby gości może stać się olbrzymim problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na skoordynowanie innych kluczowych aspektów wydarzenia. Jest to również możliwość poczęstowania gości wybornymi daniami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy. Należy przy tym zaznaczyć, że istotnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich kompozycja na talerzu. Prócz tego firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają także swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]