Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny bądź lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]