Dla sportowca i dla Pani domu – zestawy do wibroterapii Vitberg

Na youtube.com znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy gospodynią domową, zapewne zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do wibroterapii, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również procesami powiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]