Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało albo skoncentrować się na jednej jego części. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: usprawnia krążenie limfatyczne, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednakże pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]