„Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii RAM Vitberg+

Więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoje wiadomości!

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, odrętwienie ramion i szyi oraz uczucie ciężkości w nogach. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje szyję, kolana, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]