Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Zainteresowany fala uderzeniowa cena? Zajrzyj tutaj

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i kiedy warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w kosmetologii, rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezwykle precyzyjny, co przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w terapii schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak bóle nadgarstka, kolano skoczka, tzw. łokieć tenisisty czy bóle kręgosłupa. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – skuteczna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 niezależne kanały oraz aplikatory, co umożliwia zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Lokalizacja firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]