Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Jeśli chcesz zamówić maseczkę z atestem, koniecznie wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, nieodwołalnie odmieniła nasze życie oraz relacje z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają konieczność używania licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do urzędu czy banku, gdzie zwykle napotykamy większe skupisko ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z bawełny?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w postaci przyłbicy ochronnej

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają trudności z oddychaniem w czasie ich używania, mogą sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maska chirurgiczna, a więc zasłania nos i usta, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi plusami są trwałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie wykracza poza 7-10 gramów. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po kolejnym użyciu można odkazić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (nawet trzydzieści razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Ochronną przyłbicy zaleca się używać każdemu, kto dba o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, mające powyżej 60 roku życia czy aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością doceni też to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]