Najlepsze metody wybielania zębów

Lśniące i białe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety bakterie systematycznie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono żółte. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak przywrócić nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – odzyskaj mocne i perłowe zęby

Szczotkowanie zębów po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe zabiegi wybielające (soda oczyszczona, lakiery, pasty), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały odcień. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Lekarze szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje znakomite rezultaty już po trzech zabiegach. Zabieg nie boli i jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa.

Wybielanie zębów metodą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w uzębieniu nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalistycznego wzornika określa się kolor zębów przed wybielaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub całość uzębienia. Istotny jest także dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba skutecznie redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND wybiela zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są zatem spektakularne i utrzymują się do 3 lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez przynajmniej kilka dni. Pacjentom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.