Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o Voigt Kraków? Zajrzyj na voigtklinikaoka.pl

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. Klinika okulistyczna pomaga pozbyć się dokuczliwych i w wielu przypadkach groźnych dla zdrowia chorób oczu. Kto może zgłosić się na leczenie do kliniki okulistycznej?

Korekcja wzroku – zabieg bezpieczny oraz mało inwazyjny

Do niedawna korygowanie wad wzroku ograniczało się do dobierania soczewek kontaktowych bądź okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie presbiopii, krótkowzroczności, nadwzroczności, jak również szeregu pozostałych schorzeń. Wyjątkowo rozpowszechniona jest laserowa operacja wzroku cechująca się dużą skutecznością. Taka korekcja wad wzroku jest bezpieczna oraz mało inwazyjna, a pacjent błyskawicznie powraca do normalnych zajęć. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w klinice okulistycznej, w której zatrudniona jest doświadczona kadra medyczna, specjalizująca się w nowoczesnych technikach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dopasować stosowną procedurę leczenia oraz usunąć wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej dysponują najnowszym ekwipunkiem diagnostycznym, tym samym mogą rozpoznać nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Klinika okulistyczna – nie tylko korekcja wad wzroku

Kliniki okulistyczne zajmują się także terapią innych chorób, np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają między innymi na wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych czy formowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided. Poza tym specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, będący badaniem pomocnym w ujawnianiu stanów zapalnych, jaskry oraz innych groźnych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się także mapy rogówki – jest to wymagane przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją katarakty. Korekta wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się również innymi dolegliwościami, jak np. ciałem obcym w gałce ocznej oraz pozbyciem się kaszaków.

Lokalizacja firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]