Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Skorzystaj z doradztwa polskiego psychologa Northampton

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj fala emigracji jest nieco mniejsza, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom kłopotów, z którymi bez dodatkowego wsparcia uporać się jest wyjątkowo ciężko.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego nieraz pojawiają się również trudności z dostaniem pracy czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do istotnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego rodzaju wyjątkowo ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie wolno obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba ukrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja odbywa się po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co radzi jej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339