Portal „INN:Poland” o producencie urządzeń do wibroterapii Vitberg

Wejdź na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen, aby uzyskać szczegółowe wiadomości o marce Vitberg

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem modernizuje swoją ofertę.

Aparaty firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak wytężone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Co 3 pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieustannie pracuje nad modernizacją swoich produktów.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]