Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeżeli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, konieczne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Nogi, Kolana lub Szyja. Z pomocą tych modułów można efektywnie zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich we własnym mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]