„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Zajrzyj w to miejsce, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia dotycząca zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została przygotowana po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]