Urządzenia Vitberg do wibroterapii – opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Na www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/ znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]