Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Jeżeli potrzebujesz więcej wiadomości dotyczących marki Vitberg, skieruj się w to miejsce

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, sporcie wyczynowym czy rehabilitacji. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom.

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: działu elektroniki, montowni, szwalni i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddawane są odpowiednim testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]