Zobacz sam produkcję zestawów RAM Vitberg+

Porządna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Dowiedz się jak wygląda produkcja zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat trudzi się produkcją aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia osób cierpiących na najróżniejsze schorzenia. Pełny zestaw składa się z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, by dostosować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od rodzimych wytwórców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji urządzeń RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elektroniczne elementy sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie testowane przed dopuszczeniem do sprzedaży.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]