Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub chociażby za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach powstałych w wyniku wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Nierzadko podejmujemy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe podczas pobytu na wakacjach, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak powikłania przy operacji lub porodzie, leczenie przez dentystę niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej czy przepisanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radcy prawnego w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, jak wypadek komunikacyjny, w skutek którego zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką zgłaszają się do nas osoby poszkodowane. Naszą rolą w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie kalkulacja jakich kwot może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.