Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Więcej o akcesoriach do alkoholu

Samodzielna produkcja trunków alkoholowych, niegdyś bardzo popularna, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas zarówno względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są dużo tańsze niż te ze sklepu), ale też możliwość przygotowania trunków według własnych upodobań, chęć eksperymentowania oraz zadowolenie jakie płynie z picia swoich alkoholi. Gros osób na własną rękę przygotowujących domowe napoje wybiera cydr, piwo, nalewki lub wino, choć nie brak również miłośników domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich alkoholach się specjalizujemy, powinniśmy zaopatrzyć się w stosowne akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich rurek, balonów, pojemników czy korków. Co więcej, do każdego rodzaju trunku wymagane są inne akcesoria – dla wina jest to m.in. prasa do owoców, zaś dla piwa – kotły i chłodnice. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek spis potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą jednak wyglądać butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wahania podarować bliskim w charakterze prezentu. Odrębny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy nakleić nie tylko na własnych trunkach, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]