Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Szukasz baniaka na wino? Koniecznie odwiedź tę stronę

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon do wina – wyjątkowy prezent

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można sprezentować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy detal balon na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki balonom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]