Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Gdzie możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe zdadzą egzamin zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i kameralnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty imprezowe przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie weselne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniej zabawy!

Zalety namiotów imprezowych

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się najczęściej poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej producenta bądź dystrybutora mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy także kilka kolorów maskownic.