Celebrytki – biżuteria gwiazd teraz dla wszystkich

Szukasz celebrytek? Zobacz tutaj.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, że moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów oraz odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazdka, kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności czy słonik. Kobiety zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem niepokorności i ponadprzeciętności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]